Windows Ses Yükseltme Programları

Updated on 25 Kasım 2019 in PC Programlar
3 on 18 Ağustos 2018

Windows için en iyi ses ekolayzer düzeltme programlarını sizin için topladık. Bu programlar sayesinde bilgisayarınızın sesini daha da artırabilir yada düşürebilirsiniz işte liste:

1-FXSound:

Realtek ses sürücüsü +12 olanağını sağlarken bu program sayesinde +20 lere kadar ses seviyesini arttırabilirsiniz ve 3D Surround, Dynamic Boost, Ambience, Bass, Fidelity, vb. Gibi efektleri de geliştirebilirsiniz.


2-Bongiovi DPS

BongioviDPS ses ekolayzer uygulamaları
Bongiovi DPS, genel kullanıcı deneyimini artırdığını iddia eden Digital Power Station teknolojisiyle geliyor. Kullandığınız cihaz türünü seçebilir ve ayrıca Müzik, Film veya Konuşma gibi içerik seçimine izin verebilirsiniz. Bu özellik, daha odaklanmış bir ses çıkışı elde etmek için sesli kitaplar dinlerken kullanışlı olur. Bas ve tiz ayarlarını da yapabilirsiniz.


3-Ekolayzır PRO

Ekolayzır PRO ses ekolayzer uygulamaları

Gereksinime göre sesi ayarlamak için 10 bant frekansını destekler. Pre-amp ses kontrolü elde edersiniz; Bu, tüm bantların ve ses bileşenlerinin yapılandırmasını orantılı olarak bir defada değiştirmektir. çevreye göre ses için 20’den fazla ön ayar seçebilir. Ayrıca Bas Kuvvetlendirme etkisi ile geliyor. Kurulumu ve yapılandırması kolaydır.


4-PC Ekolayzer (Tamamen Ücretsiz)

PC Equalizer ses ekolayzer uygulamaları
Bu PC Equalizer uygulaması 10 ve 20 Band Ekolayzır seçenekleri ile birlikte gelir. Bu Windows ses yazılımı, özel hazır ayarlar ile birlikte gelir ve kullanıcılar bunları da düzenleyebilir ve kaydedebilir. İlk olarak hangi sesin geleceğini seçmek için bir Çoklu Gecikme seçeneği vardır. Bu özellik, aynı anda çok çeşitli ses efektleri elde etmek için kullanışlıdır. Ses çıkışını gerçek zamanlı olarak değiştirmek için sol ve sağ kontrol kanallarını da destekler.

  • Liked by
Cevap
0 on 2 Eylül 2018

pc ekolayzer hem ücretsiz hem iş görür realtek den daha çok ses arttırma imkanı var

  • Favlar
Cevap
Vazgeç
0 on 20 Eylül 2018

Bazı filmlerde ses kısık oluyordu bu programlar sayesinde düzelttim

  • Favlar
Cevap
Vazgeç
0 on 25 Kasım 2019

Windows için en iyi ses ekolayzer düzeltme programlarını sizin için topladık. Bu programlar sayesinde bilgisayarınızın sesini daha da artırabilir yada düşürebilirsiniz işte liste: 1-FXSound: Realtek ses sürücüsü +12 olanağını sağlarken bu program sayesinde +20 lere kadar ses seviyesini arttırabilirsiniz ve 3D Surround, Dynamic Boost, Ambience, Bass, Fidelity, vb. Gibi efektleri de geliştirebilirsiniz. 2-Bongiovi DPS BongioviDPS ses ekolayzer uygulamaları Bongiovi DPS, genel kullanıcı deneyimini artırdığını iddia eden Digital Power Station teknolojisiyle geliyor. Kullandığınız cihaz türünü seçebilir ve ayrıca Müzik, Film veya Konuşma gibi içerik seçimine izin verebilirsiniz. Bu özellik, daha odaklanmış bir ses çıkışı elde etmek için sesli kitaplar dinlerken kullanışlı olur. Bas ve tiz ayarlarını da yapabilirsiniz. 3-Ekolayzır PRO Ekolayzır PRO ses ekolayzer uygulamaları

Gereksinime göre sesi ayarlamak için 10 bant frekansını destekler. Pre-amp ses kontrolü elde edersiniz; Bu, tüm bantların ve ses bileşenlerinin yapılandırmasını orantılı olarak bir defada değiştirmektir. çevreye göre ses için 20’den fazla ön ayar seçebilir. Ayrıca Bas Kuvvetlendirme etkisi ile geliyor. Kurulumu ve yapılandırması kolaydır.

4-PC Ekolayzer (Tamamen Ücretsiz) PC Equalizer ses ekolayzer uygulamaları Bu PC Equalizer uygulaması 10 ve 20 Band Ekolayzır seçenekleri ile birlikte gelir. Bu Windows ses yazılımı, özel hazır ayarlar ile birlikte gelir ve kullanıcılar bunları da düzenleyebilir ve kaydedebilir. İlk olarak hangi sesin geleceğini seçmek için bir Çoklu Gecikme seçeneği vardır. Bu özellik, aynı anda çok çeşitli ses efektleri elde etmek için kullanışlıdır. Ses çıkışını gerçek zamanlı olarak değiştirmek için sol ve sağ kontrol kanallarını da destekler.

 

From gandalf

 

  • Favlar
Cevap
Vazgeç
Loading more replies