Ücretsiz En İyi iPhone Uygulamaları

Updated on 16 Mart 2020 in Mobil
0 on 16 Mart 2020

1-LastPass
Bütün şifrelerinizi uygulamalar içi senkronize etmesiyle ve sizin yerinize güvenli şifre oluşturmasıyla gayet güvenli olan bu uygulamayı indirmenizi öneriyoruz.

 

2-Unfold
İnstagram için hazır durumlar oluşturmanız için harika bir uygulama 25 şablon ve 5 yazı filtresi ile de baya iş görüyor ücretsiz sürümüde.

 

3-Splitwise
Öğrenci evleri için vazgeçilmez bir uygulama. Gelir-Gider dağıtımını uygulama otomatik yaparak arkadaş arası kavgayı önlüyor diyebiliriz:)

 

4-Facetune 2
Selfielerinizi mükkemleştirmek için ücretsiz en iyi uygulamardan biri Dişleri beyazlatmadan ciltteki lekeleri götürmeye kadar bir çok ücretsiz seçenek ile fotoğrafınızı kusursuza yakın yapabilirsiniz.

 

5-Strava
Egzersiz uygulaması takibi diyebiliriz. Adımlarınızı, Bisiklet sürüşünüzü, yüzmenizi en iyi şekilde takip ederek bir çok alanda detaylı bilgi vererek sporunuzu daha iyi ve düzenli yapmanızı sağlar.

 

6-Acrobat Reader
iOS uygulamasıyla her yerde bulunan PDF dosya formatını mobil hale getirir ve e-kitapları, çizgi romanları ve eşit eşitlikteki belgeleri okumanızı sağlar.

 

7-AnyDo
Yapacaklarınızı unutmamak için en iyi liste uygulaması diyebiliriz. Eğer yoğun bir hayatınız varsa yada dalgınsanız bu uygulama sayesinde işlerinizi zamanında yapabilirsiniz.

 

8-Snapseed
Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

9-Pocket
Web de gördüğünüz hiç bir şeyi unutmamak için pocket kaydedip etiketleyebilirsiniz. Pocket sizin için bunları kategorilere ayırır daha sonra bulmanıza yardımcı olur.

 

10-Spotify
Müzik dinlemek için kullanmanız gereken en iyi ve en geniş yelpazeye sahip uygulama.

  • Liked by
Cevap
Loading more replies