Telefon için Ücretsiz En Hızlı VPNler

Updated on 28 Şubat 2020 in Mobil
1 on 22 Şubat 2020

Android ve İOS için en iyi, hızlı, ücretsiz ve kotasız vpnleri sizler için sıralayacam. Hepsi tarafımca test edilmiştir test ettiklerim arasında en güvenilir ve en hızlı vpnleri yazacam işte listemiz:

 

1-Thunder VPN

Thunder (1)
Aslında bunu tek yazmam bile yeter listeye :) Tamamen ücetsiz herhangi bir günlük kullanım kotası bulunmamaktadır. Kullandığım süre boyunca her hangi bir sorun çıkarmadı. Arada sırada başka lokasyonu seçerek hızını tekrar arttırabilirsiniz.

Ücretsiz Lokasyon Sağladığı Ülkeler: İngiltere, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, Almanya, Lüksemburg, ABD, Kanada

 

2-Turbo VPN

turbovpn (1)
Thunder kadar iyi tek farkı lokasyon seçemiyorsunuz. Eğer bölgelere kapalı sitelere girmek için kullanmıyorsanız vpnleri işinizi hayli hayli görür. Herhangi bir kota sınırlaması günlük kullanım filan yoktur.

 

3-ProtonVPN

Prototon (1)
Gizlilik ve güven arıyorsanız Proton Vpn tam size göre. Kayıt bilgilerini tutmadıklarını söyleyen program, reklamsız ve günlük kota olmadan bedava üyelikle 3 lokasyona kadar kullanabilmenize izin veriyor.

Not: ProtonVPN ip adresiniz açığa çıkmasın diye VPN kendiliğinden devre dışı olsa bile internete girmenizi engelliyor böylece ip adresiniz açığa çıkmıyor. Ayarlardan bu seçeneği değiştirebilirsiniz tabi.

  • Liked by
Cevap
0 on 28 Şubat 2020

Torguard’da iyi  ama Türkçe dil desteği yok ona göre

  • Favlar
Cevap
Vazgeç
Loading more replies