Steam’de Ucuz ve Güzel Oyunlar

Updated on 4 Temmuz 2019 in Steam
0 on 5 Temmuz 2019

1-Katana ZERO (25 TL)


Bağımsız oyun
olan Katana ZERO, hikayesi, oynanışı ve müzikleriyle kullanıcılardan son zamanlarda en çok olumlu yorum alan oyunlardan biri oldu. Platform türü oyunlardan hoşlanıyorsanız yada haberiniz yoksa kesinlikle bir şans vermelisiniz bu oyuna


2-Black Mesa (31 TL)


Half-Life 1′
i daha iyi görüntü kalitesiyle oynamak istiyorsanız Black Mesa oynayabilirsiniz. Half-Life 1’in yeniden yapılmış hali olan oyun da Şuan xen bölümü eksik durumda yakında eklenecektir büyük ihtimal.


3-Mad Games Tycoon (24 TL)


Bir oyun şirketi kurma
simulasyonu olan oyun da sıfırdan bir şirket nasıl kurulur ve geliştirilir onu görebilirsiniz. Oyun yapım süreçlerini de daha yakından da tanımış olursunuz.


4-Fallout: New Vegas (18 TL)


RPG/FPS
türü oyunları seviyorsanız kesinlikle beğeneceğiniz bir oyun olacak. Fallout serilerine göre bu kez şehirlerin mahvolmamış halinde oyunu oynamakta ayrı keyif veriyor diyebiliriz.


5-Project Zomboid (24 TL)


The Sims
‘in zombi istilası oyunu gibi düşünün. RPG tarzında olan oyunda zombi istilasının başlangıç anını belirleyebiliyorsunuz ister hemen başlatın istilayı ister normal bir hayat sürerken 4.ayınızda zombi istilası başlasın ve hayatta kalmaya çalışın.


6-Stardew Valley (24 TL)


Yaz tatiliniz boyunca
oturup üstünden kalkamayacağınız bir oyun Stardew Valley. Kısaca bahsetmek gerekirse çiftçilikten, madenciliğe, ve kız arkadaş bulmaya kadar her şeyi yapabileceğiniz bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

  • Liked by
Cevap
Loading more replies